Lang Yarns


SKU:
2078.0001
GTIN:
7611862314049
7,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2076.0001
GTIN:
7611862302084
5,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2074.0001
GTIN:
7611862294297
5,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2072.0001
GTIN:
7611862281112
5,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
200.0071
GTIN:
9783772468940
20,00 € *
Low stock level
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2549.0001
GTIN:
7611862314780
4,95 € *
Low stock level
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2548.0001
GTIN:
7611862313950
4,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2547.0001
GTIN:
7611862313912
4,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2545.0001
GTIN:
7611862313837
4,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2544.0001
GTIN:
7611862313790
4,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2542.0001
GTIN:
7611862313714
4,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2541.0001
GTIN:
7611862312748
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2540.0001
GTIN:
7611862304927
Shipping weight:
0,10 kg
Item weight:
0,10 kg
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2538.0001
GTIN:
7611862301926
3,95 € *
Low stock level
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2537.0001
GTIN:
7611862301872
3,95 € *
Low stock level
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2536.0001
GTIN:
7611862301827
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2534.0001
GTIN:
7611862294587
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2533.0001
GTIN:
7611862294549
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2532.0001
GTIN:
7611862294495
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2529.0001
GTIN:
7611862294372
3,95 € *
Low stock level
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2528.0001
GTIN:
7611862294334
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2526.0001
GTIN:
7611862281235
3,95 € *
Low stock level
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2525.0001
GTIN:
7611862281204
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2524.0001
GTIN:
7611862281150
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2520.0001
GTIN:
7611862268328
3,95 € *
Low stock level
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
2517.0001
GTIN:
7611862256073
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
387.0002
GTIN:
7611862137969
8,25 € *
Available immediately
Delivery time: 5 - 7 Workdays
SKU:
387.0001
GTIN:
7611862916038
3,95 € *
Available immediately
Delivery time: 5 - 7 Workdays
SKU:
1100.V
Variations in:
  • Farbe
GTIN:
7611862310140
Shipping weight:
0,03 kg
Item weight:
0,03 kg
7,50 € *
300,00 € per 1 kg
Available immediately
50%
Top rated
SKU:
1118.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
Review:
3,95 € *
79,00 € per 1 kg
Available immediately
SKU:
1103.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
14,95 € *
299,00 € per 1 kg
Available immediately
SKU:
2059.0001
GTIN:
7611862243455
Shipping weight:
0,25 kg
Item weight:
0,25 kg
5,95 € *
Available immediately
Delivery time: 5 - 7 Workdays
SKU:
2066.0001
GTIN:
7611862255175
Item weight:
0,43 kg
5,95 € *
Low stock level
Delivery time: 5 - 7 Workdays
SKU:
382.V
Variations in:
  • length
  • needle size
GTIN:
4055154142638
4,45 € - 8,25 € *
Available immediately
SKU:
381.V
Variations in:
  • length
  • needle size
GTIN:
4055154142621
from
3,25 € *
Available immediately
SKU:
1176.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
9,95 € *
Available immediately
SKU:
1153.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
9,95 € *
199,00 € per 1 kg
Available immediately
SKU:
1181.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
10,95 € *
Available immediately
SKU:
1135.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
9,95 € *
199,00 € per 1 kg
Available immediately
SKU:
1184.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,10 kg
Item weight:
0,10 kg
13,50 € *
Available immediately
SKU:
667.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,15 kg
Item weight:
0,15 kg
11,95 € *
79,67 € per 1 kg
Low stock level
49%
Top rated
SKU:
909.V
Variations in:
  • Farbe
GTIN:
4055154165903
Shipping weight:
0,10 kg
Item weight:
0,10 kg
Review:
0,00 € - 4,50 € *
0,00 € - 45,00 € per 1 kg
Available immediately
SKU:
393.V
Variations in:
  • length
  • needle size
GTIN:
4055154142690
4,95 € - 6,45 € *
Available immediately
SKU:
1113.V
Variations in:
  • Farbe
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
5,95 € *
119,00 € per 1 kg
Low stock level
47%
Top rated
SKU:
68.V
Variations in:
  • Farbe
GTIN:
4055154116561
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
Review:
2,20 € *
44,00 € per 1 kg
Low stock level
20%
SKU:
1030.V
Variations in:
  • Farbe
GTIN:
4055154094999
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
3,95 € *
79,00 € per 1 kg
Available immediately
Top rated
SKU:
20.V
Variations in:
  • Farbe
GTIN:
4055154165859
Shipping weight:
0,05 kg
Item weight:
0,05 kg
Review:
4,50 € *
90,00 € per 1 kg
Available immediately
SKU:
489.0033
GTIN:
7611862347481
9,60 € *
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays
SKU:
489.0003
GTIN:
42007142
Shipping weight:
0,10 kg
Item weight:
0,10 kg
9,60 € *
Available immediately
Delivery time: 5 - 7 Workdays
SKU:
489.0031
GTIN:
7611862347467
10,80 € *
0,04 € per 1 ml
Available immediately
Delivery time: 3 - 5 Workdays